Отзывы об Осаве

Додати сайт в закладки (0)

Переглянуті (1)

Доставка с 10.00 до 23.45

Меню
Мой заказ
Асорті Осава маки

Асорті Осава маки

Роли Дракон, Текке макі, Саке маки, Кані маки, Ебі маки, Тагараші, Камікадзе, Унаги маки
1550 г -
905 грн
шт.

КУПИТИ СУШІ СЕТ АССОРТИ Осава МАКІ В Одесі

Ресторан «Osava» завжди готовий тішити своїх клієнтів смачними суші і ролами, найшвидшою доставкою і тільки доступними цінами! Сьогодні ми хочемо підтримати вашу ідею купити сет асорті Осава макі в Одесі, тому що ця страва варта найвищих похвал. Секрет її популярності полягає в наступному.

Сети асорті - комплексне задоволення від найсмачніших ролів!

Коли найкраще замовляти сети? Ця страва стане відмінним варіантом в якості частування для великої компанії, колективу або для сімейної вечері. Як правило, сети включають три і більше види ролів, які ретельно підібрані, тому виглядають в сеті дуже гармонійно. Кожен з них не повторює смак іншого, що дає можливість оцінити кожен вид.

На сайті ви зможете купити суші сет асорті Осава маки в Одесі за найкращою ціною в Osava.com.ua.

Купивши сет асорті Осава Макі в Одесі, ви отримуєте:

  • Можливість спробувати відразу 8 різних ролів: Дракон, Текке макі, Саке Макі, Кані макі, Ебі макі, Тагараші, Камікадзе, Унагі макі;

  • Велике за вагою замовлення стане відмінним частуванням навіть для найчисленнішої компанії, тому ніхто не залишиться голодним.

  • Гарну можливість купити суші сет асорті Осава макі в Одесі за вигіднішою ціною, ніж кожен рол окремо

    .

У процесі приготування ролів ми використовуємо тільки найсвіжіші продукти і перевірені рецепти. Все це дозволяє досягати дивовижного і неповторного смаку. Використовуваний нами рис ніколи не злипається і не розвалюється, риба завжди свіжа, а гарячі страви подаються в спеціальній термоупаковці.

Купіть суші сет Асорті Осава макі в Одесі!

Оформлення замовлення - це справа кількох хвилин! Все що вам потрібно, це ознайомитися з меню, обрати будь-які страви та оформити замовлення на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом декількох хвилин для його підтвердження. У нашій компанії працюють нфйоперативніші кур'єри, тому купивши суші сет Асорті Осава Макі в Одесі, вам не доведеться чекати жодної зайвої хвилини!

«Osava» бажає вам смачного!