Отзывы об Осаве

Додати сайт в закладки (0)

Переглянуті (0)

Доставка с 10.00 до 23.45

Меню
Мой заказ

Різноманітність видів суші

За останні кілька років у всьому світі, в тому числі і в нашій країні, поширилася мода на екзотичну кухню, яка привертає увагу дивовижними смаковими відчуттями і незвичністю візуальної презентації. Мабуть, найбільш інтригуючою, і разом з тим поширеною, стравою залишаються японські суші, доставку яких можна замовити в Одесі і більшості інших великих міст. Мало хто знає, що існує досить багато різновидів суші, які відрізняються технологією приготування, начинкою та іншими критеріями.

Для того щоб розібратися в розходженні між тим чи іншим видом суші, важливо мати уявлення про те, що входить до складу і як готується подібна страва. По суті, для приготування суші потрібно мінімум складових - норі, рис і начинка за смаком, до складу якої в залежності від традицій і уподобань людини можуть бути додані різноманітні спеції, овочі, фрукти і, звичайно ж, морепродукти. Ключову роль, безумовно, відіграють дари моря і океану - їх можна використовувати як маринованими або копченими, так і свіжими. Якщо мова йде про домашні суші, то нерідко використовуються готові інгредієнти, проте по-справжньому оцінити унікальний смак можна тільки, організувавши доставку суші в Одесі від справжніх майстрів своєї справи, які домагаються ідеального поєднання продуктів.

Класична комбінація невеликої кількості рису з рибою, загорнутих в норі, має назву нігірі, - найчастіше саме такі суші подаються в ресторанах Європи, хоча крім традиційних суші виділяють також осі і макі. Непрофесіоналові досить-таки важко зрозуміти, в чому полягає різниця, адже нерідко підвиди відрізняються невеликими нюансами в приготуванні або додаванням того чи іншого інгредієнта. Розглянемо деякі особливості рецептів всіляких видів суші.

Зовні вельми цікавими представляються суші макі, оскільки в них зовнішній шар формується не з морських водоростей, а з невеликої кількості рису, в якому загорнуті норії разом з обраною начинкою. Скручування таких ролів вимагає практики і майстерності, тим більше, що згодом необхідно, дотримуючись особливої акуратності, позбутися від рисинок, що обсипаються, зберігши цілісність суші. Зрозуміло, що в домашніх умовах домогтися ідеальної форми макі під силу тільки професіоналові, так що все більшої популярності набуває доставка суші в Одесі, завдяки якій будь-яка людина має можливість задовольнити своє бажання спробувати справжні японські суші. До речі, макі також підрозділяються на безліч підвидів, відрізнити які можна за формою і специфіці начинки, - найпоширенішими вважаються конусоподібні темакі та інарі-дзусі, які робляться у вигляді мішечків з тофу.

Що стосується осі, то, як зрозуміло з назви, рецепт і техніка їх приготування виникла вперше на території Осаки, де до сих пір готують суші за допомогою особливих квадратних і прямокутних форм осібакі з натурального дерева. Спочатку в центральну частину викладається порція рису, а потім кладуть морепродукти, після чого суші спресовують для формування потрібної форми. Розкладний механізм осібакі дозволяє без проблем витягнути готові суші і розрізати для красивої подачі на стіл. Традиційні осі (наредзусі) робляться з начинкою у вигляді засоленої риби, тоді як темари-дзусі зовні нагадують норми круглої форми. У будь-якому випадку, у кожного суші-кухаря є власні секрети, що стосуються, як послідовності приготування, так і вибору продуктів для суші.


Всі статті


Останні статті