Отзывы об Осаве

Додати сайт в закладки (0)

Переглянуті (0)

Доставка с 10.00 до 23.45

Меню
Мой заказ

Десять беззаперечних фактів про суші

Десять беззаперечних фактів про суші

Виявляється, в період війни з Японією в Росії заборонялося вживати суші. Страву виключили з меню трактирів і дрібних забігайлівок. За непослух громадян карали позбавленням волі від трьох до шести років. Якщо «злочинець» попадався на гарячому двічі, свободи позбавляли його рідних. Як відзначають історики, Росія завжди була агресором. Тому поширення всього іноземного на території великої держави означало удар по потаємним національним традиціям. Це стосується і японських ролів, які проникли в російську кухню ще в минулому столітті.

Японські чоловіки їдять рибу руками

Ще один цікавий факт стосується паличок для вживання страви. Виявляється, в Японії далеко не всі можуть користуватися ними. Наприклад, чоловіки в стані міцного алкогольного сп'яніння їдять рибу руками. Жінки, навпаки, не мають права брати роли руками. В Японії такі дії розцінюються, як пряме порушення етикету. Адже саме особи прекрасної статі є прикладом для наслідування підростаючого покоління. Їх руки повинні бути чистими і бархатистими, а не видавати запахи риби, просоченої імбиром і лимонним соусом. За даними досліджень, в Японії паличками їдять суші шістдесят сім відсотків населення. Якщо сприймати цю цифру, як сто відсотків від загальної кількості громадян, це наполовину менше, ніж в Китаї і практично в півтора рази менше, ніж в Індії.

Сирий лосось підлягає сухому заморожуванню

В Японії не так багато кухарів, які знають технологію приготування страви. Саме тому бажаючі навчитися правильно наповнювати і загортати роли проходять попередні курси навчання не п'ять-шість місяців, як, наприклад, у Франції або в Росії, а п'ять-шість років. Після закінчення навчання фахівці стають затребуваними в усіх ресторанах і вітальних двориках. Їх заробітні плати різко збільшуються, а додаткові доходи стають традиційною, а найголовніше - постійною надбавкою до зарплатні.
З давніх-давен вважалося, що в Японії суші готують із сирої риби. У цьому факті лише половина правди. Насправді кухарі не мають права подавати гостям сирих лосося або тунця, якщо до цього їх не утримували в морозильних камерах при температурі п'ятнадцять-двадцять градусів нижче нуля. Цей процес необхідний для пригнічення росту числа бактерій, які водяться у водах світового океану. У Сполучених Штатах - така ж традиція обробки рибних продуктів.

Промоакції російських письменників

Якщо в російських ресторанах саке подають виключно в гарячому вигляді, в японських закладах цей напій сприймають холодним. Причиною таких відмінностей є трактати російських письменників, які свого часу побували в Японії і добре ознайомилися з національними стравами східної країни. Багатьом діячам літературного мистецтва воно не сподобалося. Тому, не маючи досвіду роботи на великій кухні, вони свідомо спотворювали кулінарні дані. У тому числі писали, що саке прийнято вживати гарячим. У такому вигляді напій нагадує глінтвейн з кип'яченого вина, кориці і лимонної кірки.

Суші не слід вважати національною стравою країни. Це всього-на-всього закуска, яку подають в рідкісних випадках. Що стосується сирої риби, в даному випадку варто зазначити два досить суперечливих факта. Так, одні фахівці стверджують, що в сирій рибі блискавично розлучаються яйця гельмінтів. Інші говорять про користь сирих морепродуктів, що містять велику кількість йоду і вітаміну групи В 12.

В Японії палички для поїдання суші називаються хасі. Вони поширені в Південній Кореї, В'єтнамі та Таїланді.


Всі статті


Останні статті