Отзывы об Осаве

Додати сайт в закладки (0)

Переглянуті (0)

Доставка с 10.00 до 23.45

Меню
Мой заказ

Особливості поїдання суші

Не дивлячись на той факт, що практично у всіх великих містах можна скуштувати страви японської кухні, далеко не кожна людина розуміє, яких правил необхідно дотримуватися, наприклад, при поїданні суші або інших японських страв. Хтось вважає за краще замовити доставку суші в Одесі додому і їсть їх за допомогою звичайної вилки, однак щоб перейнятися духом іншої культури, надзвичайно важливо використовувати традиційні способи і столові прибори. Особливо велику роль ці знання і вміння грають під час відвідування японського ресторану, де нікому не хочеться виглядати безглуздо на тлі інших гостей, які обізнані про послідовність трапези і нормах поїдання суші або сашимі.

Найчастіше, при замовленні макі або осі в ресторані, а також в разі доставки суші в Одесі, людина може обирати - їсти руками або спеціальними дерев'яними паличками під назвою хасі, довжина яких становить 20 сантиметрів. Вважається, що саме такі палички є ідеальними для того, щоб брати суші. Їх відмінною рисою є наявність незначного потовщення на одному з країв, яке дозволяє без проблем піднімати суші з тарілки, не руйнуючи їх структури. Для максимальної зручності на упаковці хасі, як правило, є інструкція для тих, хто вперше користується подібним столовим прибором. В цілому, навчитися користуватися паличками досить просто, - необхідно затиснути одну з них між вказівним і великим пальцем з упором на безіменний, другу варто помістити як ручку на кінчиках пальців таким чином, щоб хасі без проблем стикалися.

Згідно з японськими традиціями, допустимо під час трапези їсти суші за допомогою рук, правда, при цьому важливо правильно брати шматочки, щоб вони не розсипалися. Фахівці рекомендують користуватися середнім і великим пальцями, при необхідності притримуючи рол вказівним. Існує думка, що відмовитися від хасі можуть виключно представники сильної статі, тоді як для жінок оволодіння даними навичками є обов'язковим. Однозначно можна сказати, що виделкою користуватися в ресторані вважається непристойним, - з іншого боку, завжди можна організувати доставку суші в Одесі додому, щоб продегустувати екзотичну страву в компанії друзів, не замислюючись над необхідністю дотримання правил етикету.

Крім загальновідомих норм поїдання суші, є також досить велика кількість так званих "неписаних правил", яких необхідно дотримуватися під час трапези, особливо, якщо мова йде про відвідування японського ресторану або ділової вечері з гостем з країни Сонця, що сходить. Наприклад, не слід навіть торкатися дерев'яними паличками до тієї їжі, яку не збираєтеся пробувати, оскільки одним із серйозних проявів неповаги є залишена на тарілці їжа. Крім цього, слід уникати переміщення суші по тарілці або тим більше прискіпливий вибір шматочків, розташованих внизу. У зв'язку з невеликим розміром, суші прийнято їсти в один прийом, не повертаючи надкушений шматочок до решти - навколишні сприймають це як прояв безкультурності, не кажучи вже про те, що недоїдена частина втрачає форму і потрапляє на інші суші. Під час умочування суші в соус, бажано опускати рол тією стороною, де розташована начинка - це попередить руйнування структури шматка. Цікаво, що ті суші, які повинні бути з'їдені першими, зверху спеціально покриваються невеликий смужкою норі. Якщо її вчасно не спробувати, то вона поступово під впливом вологи стане м'якою і несмачною.


Всі статті


Останні статті