Отзывы об Осаве

Додати сайт в закладки (0)

Переглянуті (0)

Доставка с 10.00 до 23.45

Меню
Мой заказ

Основне приладдя для приготування суші

Потішити себе і близьких такою екзотичною стравою як суші зараз може будь-яка людина, тим більше, що є велика кількість варіантів продегустувати суші з різними начинками. Мова йде не тільки про численні японські ресторани, які тішать великим меню і професіоналізмом суші-кухарів, але також про доставку суші в Одесі і самостійне приготування ролів в домашніх умовах. Зрозуміло, важко порівнювати смак і зовнішній вигляд суші, зроблених професіоналом, з аматорськими ролами, хоча, по суті, для їх приготування використовуються практично одні і ті ж речі.

Безсумнівно, основним інгредієнтом суші є правильно зварений, або точніше сказати "запарений" рис, який має особливу консистенцію і форму. В стародавні часи японці використовували для варіння рисових зерен круглий чавунний казанок, де під впливом відкритого вогню він нудився, ще не охолоджуючись. Щоб готовий рис не був перенасичений вологою необхідно акуратно його перемішати з допомогою сямодзі - дерев'яної лопатки, яка також підходить для подрібнення через сито різних інгредієнтів. Передові технології дозволяють автоматизувати процес шляхом приготування рису в спеціальній рисоварці, яка пристосована не тільки для нагрівання, але і для збереження залишків рису протягом дня. Таким чином, традиційні контейнери з дерева (о'хіцу) тепер втратили первісну функцію, оскільки їм на заміну прийшли більш практичні аналоги. Хоча сучасні рисоварки є досить компактними, мало у кого на кухні можна побачити подібну техніку, тим більше що простіше замовити доставку суші в Одесі, ніж витрачати час на приготування суші своїми силами, не маючи досвіду і потрібних знань. 


Оскільки приготування начинки не вимагає ніяких особливих пристосувань, основна частина начиння для суші пов'язана з обробкою рису. Наприклад, перш ніж приступати до формування ролів, спочатку необхідно ретельно перемішати відварений рис з особливою сумішшю на основі оцту. Як правило, для цього використовується невеликий дерев'яний таз під назвою хангірі, який попередньо заповнюється чистою холодною водою. Приступаючи до готування суші, рідина зливається, а внутрішня поверхня таза протирається оцтом так, щоб в рис не проникла волога. Досить часто така ємність виконує функцію блюда, в якому на стіл подається рис. Якщо говорити про аналог хангірі, то можна використовувати звичайну глибоку миску, хоча вона істотно поступається тазу за ступенем вологопроникності.

Виходячи з особливостей приготування деяких видів суші, наприклад, осі-дзусі, може знадобитися особливе приладдя,наприклад, дерев'яна розкладна формочка, яка призначена для пресування ролу і надання йому квадратної або прямокутної форми.

Обов'язковим елементом в процесі приготування суші виступає макісу - бамбукова циновка, яка дозволяє без пошкоджень згорнути лист норії для створення макі зі всілякими морепродуктами. За рахунок специфічної форми і наявності просвіту між паличками, такі циновки відмінно підходять для висушування овочів після варіння. Рідина, що зібралася, поступово стікає, зберігаючи форму продуктів. Поряд із загальновідомими макісу, зробленими з плоских паличок, існують також особливі циновки, в основі яких - палички круглої або трикутної форми. Такого роду пристосування найчастіше використовуються досвідченими суші-кухарями для приготування ексклюзивних суші з певними візерунками.


Всі статті


Останні статті